bitcoin rush opinie

Bitcoin Rush: O tym, dlaczego należy unikać tego rodzaju oszustw

Spread the love

Bitcoin Rush to kolejna próba wykorzystania nazwy Bitcoin do przyciągnięcia inwestorów do niejasnych i skomplikowanych przedsięwzięć.

Krótko mówiąc, mechanizm oszustwa internetowego jest cały czas aktywny, a po otrzymaniu kilku raportów na temat tej firmy, postanowiliśmy zwrócić na nią uwagę, aby dowiedzieć się, co jest prawdą.

Bitcoin Rush

Oczywiście to KNF zaświadczy, że Bitcoin Rush jest oszustwem. W ostatnich miesiącach na oficjalnej stronie KNFco tydzień pojawiały się nowe informacje na temat tego typu przekrętów. Jesteśmy pewni, że w krótkim czasie nazwa Bitcoin Rush również pojawi się na Czarnej Liście.

Ponieważ jednak pojawiły się już liczne skargi, radzimy naszym czytelnikom trzymać się od tej platformy z daleka. Oczywiście ci, którzy są chętni do samodzielnego inwestowania lub handlu, powinni uznać eToro jako wiarygodnego, poważnego i przede wszystkim sprawdzonego brokera.

W kolejnych akapitach przeanalizujemy go szczegółowo, aby wskazać różnicę między scamem, takim jak Bitcoin Rush, a poważną i wyspecjalizowaną firmą, taką jak eToro.

Bitcoin Rush: Co to jest?

 • Czym jest Bitcoin Rush? Z tego co czytamy w sieci, jest on przedstawiony jako aplikacja, która pozwala na generowanie sygnałów handlowych automatycznie i z 99,4% wskaźnikiem sukcesu. Co więcej, inwestowanie z Bitcoin Rush pozwala na wejście do pewnego rodzaju klubu zarezerwowanego dla osób, które wzbogaciły się dzięki inwestycjom w kryptowaluty.
 • Według ich wynalazców, sygnały są zoptymalizowane dla głównych kryptowalut, w tym Ethereum i Ripple.
 • Krótko mówiąc, już te przesłanki sugerują, że mamy do czynienia z oszustwem. Przejdźmy jednak do dalszej części recenzji i dowiedzmy się więcej o tym, jak to działa.

Bitcoin Rush: Jak to działa?

 • Oczywiście, funkcjonowanie Bitcoin Rush nie jest wyjaśnione szczegółowo. Na stronie jest tylko informacja o tym wspaniałym oprogramowaniu, zdolnym do kaskadowych zysków, ale żadnych informacji od strony technicznej. Innymi słowy, nie jest zrozumiałe, w jaki sposób to oprogramowanie jest w stanie generować zyski i nic nie jest wyjaśnione o wewnętrznym algorytmie. W ogóle nic.
 • Dzieje się tak dlatego, że nie ma paneli handlowych lub sygnałów. Po zarejestrowaniu się, jedyną rzeczą, którą można zobaczyć jest panel handlowy brokera. Prawda jest taka, że w całkowitym przeciwieństwie do tego, co nam mówią, nie ma prawdziwej technologii za Bitcoin Rush, a kiedy się zarejestrujesz, jesteś mięsem armatnim dla własnych przedstawicieli handlowych Bitcoin Rush.
 • Co gorsza, nie jest on nawet tak darmowy, jak się zapowiada. Wystarczy tylko chwila, aby zorientować się, że po rejestracji trzeba zapłacić kwotę 250 euro, aby dołączyć do prywatnego klubu. Oczywiście te pieniądze trafiają na jakieś zagraniczne konto bankowe i będzie można je odzyskać. Gorzej było w przypadku osób, które korzystały z karty kredytowej.
 • W tym przypadku istnieje duże ryzyko opróżnienia konta.

Bitcoin Rush: Czy to oszustwo?

 • Choć to, czy Bitcoin Rush jest oszustwem, zależy od sądu, to nasza rada jest jedna: trzymać się z dala od tej platformy.
 • Nikt nigdy nie zarobił żadnych pieniędzy inwestując z Bitcoin Rush i obecnie istnieją dziesiątki podobnych programów. Mechanizm dokonywania inwestycji, która wydaje się niewielka w porównaniu z dużymi zyskami, które wkrótce się pojawią, to klasyczny schemat stosowany przez oszustów.
 • W rzeczywistości jest oczywiste, że pieniądze wpłacone przez naiwnych klientów natychmiast trafiły do jakiegoś raju podatkowego. Odzyskanie ich będzie niemożliwe.
 • Ostrzegamy również, że ich reklamy wprowadzają w błąd. Znane twarze, takie jak Vasco Rossi, były wykorzystywane do promowania sukcesów tego systemu. Jednakże jasne jest, że ci ludzie nigdy nie zainwestowali w te projekty i prawdopodobnie zwrócili się do swoich prawników o złożenie skargi.

Jak zapobiegać oszustwom

 • Bardzo ważne jest, aby znaleźć sposób na rozpoznanie oszustwa z wyprzedzeniem i w ten sposób go uniknąć. Bardzo często niedoświadczeni inwestorzy popełniają szereg typowych błędów, jeśli chodzi o inwestowanie swoich pieniędzy.
 • Aby inwestować na giełdzie (tutaj jest kompleksowy przewodnik), należy przestrzegać szeregu zasad i procedur, począwszy od dobrej edukacji inwestora i wyboru najlepszej platformy. Świat finansów jest pełen zyskownych inwestycji, które mogą się opłacić, ale nie wierz w bajki i nie myśl, że możesz zarobić pieniądze bez robienia czegokolwiek. Jest to pierwszy krok do ruiny finansowej dla każdego.
 • Na pieniądze trzeba zapracować i tylko wtedy, gdy mamy dobry poziom przygotowania teoretycznego i dobrego brokera, u którego będziemy działać, łatwiej będzie nam osiągać zyski na rynkach finansowych. Nawet w szczególnym przypadku kryptowalut, będzie można naprawdę zarobić z Bitcoinem, stosując się do kilku przydatnych wskazówek.